שגיב פלייסיגר – מהו פיתוח אפליקציות?

אפליקציה היא למעשה קוד תוכנה שמשולב עם קבצי תוכן שונים- תמונות, צלילים, שמע ועוד. האפליקציה מיועדת לפלאפונים, טלוויזיות, טאבלטים ועוד. אפליקציה יכולה לשמש להמון שימושים כמו: משחק, נגן מוסיקה, שעון מעורר, ועוד שימושים רבים אחרים. כיום, אפליקציות נמצאות בכל מקום. בכל רגע נתון אדם כלשהו רוצה להראות לך אפליקציה חדשה שהוריד בפלאפון או איזה סתם פיצ'ר מגניב באפליקציה במחשב או בפלאפון.

כל יום מפתחים ויוצרים אפליקציות חדשות- זהו למעשה עידן הטכנולוגי שהולך ומתחדש. כיום מפתחים מידי יום בין 600 ל800 אפליקציות, ונוצרת תחרות ענקית ביניהם – מי האפליקציה שתגרום לכך שכמות המשתמשים בה תהיה הגדולה ביותר ולאורך זמן. כיום ישנם שתי פלטפורמות שכיחות ביותר והן אנדרואיד של גוגל והפלטפורמה של אפל. מרבית האפליקציות חייבות לתמוך באחת מ2 הפלטפורמות העיקריות הללו על מנת שהמשתמשים יוכלו להוריד ולהשתמש באפליקציה.

הדבר החשוב ביותר באפליקציות על ידי שגיב פלייסיגר

אחד הדברים החשובים ביותר בבניית אפליקציה הוא הרעיון.

זאת יסביר לכם לעומק שגיב פלייסיגר מומחה בתחום פיתוח אפליקציות וסייבר. ככל שהרעיון לאפליקציה יהיה יותר מקורי, אוטנטי, בעל צורך מהותי, בעל ביקוש מקהל יעד לאורך זמן, ובעל ערך גבוה יותר עברו המשתמש, כך תימדד ההצלחה של האפליקציה הן מבחינה כלכלית והן מבחינת פופולריות. שגיב פלייסיגר מסביר שלאחר שיש לנו את הרעיון לאפליקציה באופן סופי, צריך להתחיל לחשוב על נראות האפליקציה וכיצד תהיה חווית המשתמש כאשר הוא ישתמש באפליקציה.

טענת שגיב פלייסיגר

כמו כן שגיב פלייסיגר טוען שחשוב לוודא עבור הפונקציות והתפקידים שממלאים כל אחד מסוגי התוכן השונים. כמו כן חשוב ליצור סקיצת נראות ראשונית אשר תעניק תמונת מצב ראשונית כיצד תיראה אפליקציה. לנראות האפליקציה יש השפעה רבה על המשתמשים מכיוון שבסופו של דבר כולנו בני אדם ופועלים לרוב בצורה פסיכולוגית, וצריכים שהאפליקציה תמשוך את העין ואת תשומת הלב כך שנרצה להיכנס לאפליקציה ולא לצאת ממנה ולעבור לאפליקציות אחרות.

הצעד הבא הוא פיתוח טכני של האפליקציה באמצעות תכנון טכני, כתיבת קוד, בדיקות QA, כל אלה כדי לבחון ביצועים, נראות, פונקציונאליות, דיוק ואם צצים באגים למיניהם. כל אלה הם שלבים מהותיים והכרחיים על מנת ליצור ולבנות אפליקציות.